Trabzonspor'da forvet belirsizliği

Trabzonspor'da forvet belirsizliği
Trabzonspor'da forvet belirsizliği
Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu'nun, Oscar Cardozo'nun sakatlığı nedeniyle Kasımpaşa maçında forvette hangi oyuncuya görev vereceği merak konusu oldu.

TRABZON - Trabzonspor'un Antalyaspor ile oynadığı maçta sakatlanan ve oyundan çıkan Oscar Cardozo, izin alarak tedavi olmak üzere ülkesi Paraguay'a gitti. Bu gelişme üzerine gözler Kasımpaşa maçında forvette kimin görev yapacağına çevirdi.

Bu sezon bir türlü beklenen patlamayı yapamayan ve görev aldığı 14 maçta sadece 1 gol atabilen Dame N'Doye'un yerine 19 yaşındaki genç forvet Muhammet Beşir'in Kasımpaşa maçında ilk 11'de başlayabileceği belirtildi. Son haftalarda 3 maçta son dakikalarda oyuna giren ve 2 gol atan Muhammet Beşir'le hafta boyunca özel olarak ilgilenen Tekelioğlu'nun, bu oyuncuya yeterli güveni aşılamaya çalıştığı vurgulandı. Muhammet Beşir'i psikolojik olarak yeterli görmesi durumunda ilk 11'de oynatmayı planlayan tecrübeli teknik adamın, genç futbolcu ile yapacağı son görüşmenin ardından kesin kararını vereceği öğrenildi.

MİNİKLERDEN ZİYARET

Trabzonspor, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde teknik direktör Sadi Tekelioğlu yönetiminde basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirilen çalışmayı Kaptan Kemal Serdar Futbol Okulu öğrencileri ziyaret etti. Sadi Tekelioğlu'na çiçek veren ve futbolcularla fotoğraf çektiren minik kramponlar, bir süre antrenmanı da izledi. Ömür AVCI (DHA)