Trabzonspor'da hedef Avrupa

Trabzonspor'da hedef Avrupa
Trabzonspor'da hedef Avrupa
Trabzonspor Basketbol Takımı Başkan Yardımcısı Ceyhun Eskici, gelecek sezon Avrupa'da mücadele etmeyi hedeflediklerini söyledi.

TRABZON (AA) - Ceyhun Eskici, bir restorantta düzenlediği basın toplantısında, Beko Basketbol Ligi'nde bu sezon elde edeceği başarılı sonuçların ardından Avrupa 'da mücadele etmeyi hedeflediğini vurgulayarak, "Trabzonspor olarak hedefimiz her zaman en iyisini yapmak. Birinci hedefimiz savaşan, bu şehre ve taşıdığı formaya gerekli dinamizmi veren bir kadro oluşturmaktır. İkinci hedefimiz ise bu şehri en iyi şekilde temsil edip takımı Avrupa kupalarına kadar getirmektir. Bunları başarma adına gerekli adımlarımızı attık" dedi.

Trabzonspor Basketbol Takımı Genel Sekreteri Bora Numanoğlu ise güçlü bir kadro kurduklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Beko Basketbol Ligi'nde ilk yıllarda başarı yakalamanın ne kadar zor olduğunu bilen bir yönetim kuruluna sahibiz. Trabzonspor takımı Beko Basketbol Ligi'nde asansör olacak bir takım değil. Ekonomik saygınlığının yanında basketbol saygınlığına da erişebilen, profesyoneller tarafından yönetilen, saygın bir kulüp oluşturmak istiyoruz. Biz yönetim olarak elimizi taşın altına koyduk."

Numanoğlu, 6 Eylül Cuma günü saat 19.00'da Trabzon 19 Mayıs Spor Salonu'nda yapacakları çeşitli etkinliklerle basketbol takımını Trabzonsporlu taraftarlara tanıtacaklarını sözlerine ekledi.