Trabzonspor'da iki istifa

Trabzonspor'da iki istifa
Trabzonspor'da iki istifa
Beko Basketbol Ligi ekibi Trabzonspor'da Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Yazıcıoğlu, iki yöneticinin istifasının kabul edildiğini söyledi.

TRABZON (AA) - Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Trabzonspor Basketbol Kulübü yönetimine seçildikleri 27 Temmuz 2013 tarihinden bugüne kadar her şartta ve koşulda belirledikleri hedefler doğrultusunda kararlılıkla ilerlediklerini ifade etti.

Malouda'dan Volkan'a; Google'a adımı yaz

Yönetimden iki ismin istifa ettiğini belirten Yazıcıoğlu, "Lig için oluşturduğumuz kadro ve kurumsallaşma yolunda attığımız adımlar, Trabzonspor'un büyüklüğüne ve sevdasına karşı sorumluluğumuzun ve ciddiyetimizin ispatı niteliğini taşımaktadır. Gelinen bu noktada, yönetici arkadaşımız Ceyhun Eskici ailevi sebeplerinden, Bora Numanoğlu arkadaşımız ise fikir ayrılığından ötürü istifa etmiş, istifalar da yönetim kurulu kararıyla kabul edilmiştir" dedi.

İstifa eden Eskici ve Numanoğlu'na emeklerinden ötürü teşekkür ettiklerini ifade eden Yazıcıoğlu, "Trabzonspor basketbol camiası şunu çok iyi bilsin ki kulüp yönetimi olarak seçildiğimiz günden bugüne ortaya koyduğumuz kararlılığı, kişilerden bağımsız, kulübümüze yakışır nitelikte, bundan sonra daha da büyük bir özveri ile devam ettireceğiz" ifadesini kullandı.

Trabzonspor'dan suç duyurusu