Trabzonspor'da 'kara kedi' iddiası!

Trabzonspor'da 'kara kedi' iddiası!
Trabzonspor'da 'kara kedi' iddiası!
Süper Lig'de 4 maçlık yenilgi serisinin ardından Sivasspor'u deplasmanda 2-0 yenen Trabzonspor'un tesislerindeki kara kedilerin toplatıldığı iddia edilirken Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, büyü bozmak için kulüp flamasını hocalara okuttuğu iddialarını yalanladı.

TRABZON - Trabzon yerel basını, üst üste alınan mağlubiyetler nedeniyle bordo-mavili kulübün tesislerinde kara kedi avına çıkıldığını iddia etti. Kara kedilerin uğursuzluk getirdiğine inanıldığı için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin geniş bahçesindeki kara kedileri toplamak için belediyeden yardım istendiği öne sürüldü.

Teknik direktör Şota Arveladze'nin de uğursuzluğuna inandığı kara kedilerin toplanması için belediyenin tesislere ekip yolladığı, kulüp personeli ile belediye ekiplerinin kedilerin toplanmasıyla ilgili çalışma yaptığı belirtildi.

İKİNCİ İDDİA: BAŞKAN YARDIMCISI DA FLAMAYI OKUTTURDU

Yerel gazeteler, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yakup Aslan'ın, Medicana Sivasspor maçı sonrası takımın üzerinde büyü olduğuna inandığı için kulüp flamasını hocalara okuttuğunu iddia ettiler.

YAKUP ASLAN DEDİKODULARI YALANLADI

Yakup Aslan, kulüp flamasını hocalara okuttuğu yönündeki dedikoduları üzerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"Son 4 haftada oynadığı maçları kaybeden takımımızın Sivasspor karşısında galip gelmesinin hemen ardından bir gazete yazarının, (Büyü bozmak için Yakup Aslan bayrak okuttu) şeklindeki saçma sapan iddiası, (bazıları Trabzonspor'un başarısından rahatsız oluyor) şeklindeki söylentilerin doğruluğunu teyit eden bir işaret olabilir mi? Bu sorunun cevabını camiamızın takdirine bırakıyorum." Ömür AVCI (DHA)