Trabzonspor'da Lucescu müjdesi

Trabzonspor'da Lucescu müjdesi
Trabzonspor'da Lucescu müjdesi
Shakhtar Donetsk'i çalıştıran Mircea Lucescu'nun, Muharrem Usta'nın başkan seçilmesi halinde, Trabzonspor ile transfer görüşmesi yapmak için Türkiye'ye geleceği açıklandı.

Mircea Lucescu’nun Türkiye temsilcisi Süreyya Ertuğrul, Rumen teknik adamın, Türkiye’ye gelerek bordo-mavililerle masaya oturacağını söyledi.

Önceki gün katıldığı bir televizyon programında Lucescu ile bizzat görüştüğünü ve Trabzon’a gelmeye sıcak baktığını açıklayan Trabzonspor başkan adaylarından Muharrem Usta, başkan seçilmesi halinde, Rumen hocanın ilk tercih olacağını belirtmişti. A Spor kanalına bağlanan telefonla Lucescu’nun Türkiye temsilcisi Süreyya Ertuğrul, bu iddiayı doğrulayarak Muharrem Usta’nın başkan seçilmesi halinde Rumen hocanın İstanbul’a geleceğini ifade etti.

İşte mahkemenin Trabzonspor kararı

"50.YIL HEDEFİNDEN BAHSEDİNCE FİKRİ DEĞİŞTİ"

Lucescu’ya 3-4 gün önce Trabzonspor’un ilgisinden bahsettiğini ancak başarılı hocanın ilk etapta teklife sıcak bakmadığını vurgulayan Ertuğrul, "Muharrem Usta’nın projelerinden ve yeni başkanın 50.yılda çok büyük hedeflerinin olduğundan bahsedince fikri değişti. Muharrem Usta başkan seçilecek olursa Lucescu bu ay içinde Türkiye’ye gelecek ve büyük ihtimalle gelecek sezon için anlaşma sağlanacak" dedi.

TWITTER’DAN GÖNDERME YAPMIŞTI

Daha önce başkan adayı Muharrem Usta, twitter hesabından Lucescu’nun fotoğrafını paylaşarak, "İstikrar ve başarının adı Mircea Lucescu. Hocam Türkiye seni hiç unutmadı ve unutmayacak" notunu düşmüştü. Bu paylaşım taraftarlar arasında heyecan yaratmıştı.

Cardozo'nun gülüşü olay yarattı!