Trabzonspor'da Onur sürprizi!

Trabzonspor'da Onur sürprizi!
Trabzonspor'da Onur sürprizi!
Trabzonspor'da Sportif Direktör Süleyman Hurma ile yaşadığı sorunlar nedeniyle 28 Temmuz'da izin verilen ve takımın kamp yaptığı Makedonya'dan Türkiye'ye gönderilen Onur Recep Kıvrak, Trabzon'a geldi.

RADİKAL - Bordo mavili takımda sezon öncesinde büyük kriz yaşanmasına neden olan, Sportif Direktör Süleyman Hurma'yı da istifanın eşiğinden döndüren Onur Kıvrak olayında yeni bir gelişme yaşandı. 28 Temmuz'da takımın Rabotniçki maçı için kamp yaptığı Makedonya'dan Türkiye ’ye gönderilen ve bir hafta izinli olduğu açıklanan Onur Recep Kıvrak, geçtiğimiz Cuma günü yazılı bir açıklama yayınlayarak özür dilemişti. Ancak Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun İzmir'e gönderdiği özel uçağa binmeyen ve Trabzon'a dönüp dönmeyeceği belirsizliğini koruyan Onur, bugün Trabzon'a geldi.

Trabzonspor yeni kaleci buldu!

Onur'un öncelikle Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüşmeyi planladığı, ardından sportif direktör Süleyman Hurma ve teknik direktör Şota Arveladze ile de görüşeceği belirtildi. Bu arada resmi izninin yarın biteceği belirtilen Onur'un, özel aracıyla İzmir'den Trabzon'a geldiği öğrenildi. (Ömür AVCI/TRABZON/DHA)

Trabzonspor'da kriz çıkınca kombine satışları nasıl patladı?