Trabzonspor'da Onur'a yeni teklif

Trabzonspor'da Onur'a yeni teklif
Trabzonspor'da Onur'a yeni teklif
Trabzonspor'da Tolga Zengin'in Beşiktaş'a transfer olmasının ardından kaptanlık pazubandını takan Onur Recep Kıvrak'ın sözleşmesinde yer alan, "7.5 Milyon Euro'yu getiren alır" maddesinin yönetim tarafından daha yukarılara çekilmesi için başarılı kaleciye yeni bir teklif yapılacak.

TRABZON - Trabzonspor'da Tolga Zengin 'in Beşiktaş 'a satılmasının ardından sözleşmesinde, "7.5 Milyon Euro 'yu getiren alır" maddesi bulunan Onur Recep Kıvrak'a yeni bir sözleşme teklif edileceği öğrenildi.
Tolga Zengin'in Beşiktaş'a transfer olmasının ardından kaptanlık pazubandını takan Onur Recep Kıvrak'ın sözleşmesinde yer alan, "7.5 Milyon Euro'yu getiren alır" maddesi yönetimi rahatsız ediyor. Bu rakamı daha yukarılara çekmek için önümüzdeki günlerde Onur ile bir araya gelecek olan bordo mavili yöneticiler, başarılı file bekçisinin de bu teklife olumlu yaklaşmasını bekliyor. Trabzonspor'un en değerli oyuncusu konumundaki Onur, sezon başında kendisine gelen tekliflere, "Hiçbir yere gitmeyeceğim, Trabzonspor'da mutluyum" diyerek cevap vermişti.

HENRİQUE: REKABETTEN KORKMUYORUM 
Derry City ile oynanan iki maçta da fileleri sarsmayı başaran Paulo Henrique, sürekli olarak forvet transferinin gündemde tutulmasının kendisini olumsuz etkilemediğini söyledi. Henrique, transfer edilebilecek bir oyuncunun hem kendisine hem de takıma olumlu yönde katkı sağlayabileceğini belirterek, "Rekabet başarının anahtarıdır. Eğer rekabet edeceğim bir forvet gelirse ben de kendimi daha fazla geliştirmek zorunda kalırım. Trabzonspor güçlü ve hedefleri olan bir takım. Böyle bir takımda rekabet etmeden formayı almak doğru değil. Gelecek olan her kim olursa olsun benden formayı alması kolay olmayacak. Çünkü ben kolay almadım" dedi. 

SAPARA: PARAMI ALMADAN GİTMEM 
Öte yandan Trabzonspor'un sezon öncesi yaptığı Davraz kampında oynadığı ilk hazırlık maçında sakatlanan ve altı ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Marek Sapara, sözleşmesini feshetmeye yanaşmıyor. Kulübün tüm uğraşlarına rağmen yıllık aldığı ücretin tamamının ödenmemesi durumunda gitmeyeceğini belirten Sapara, bu konuda avukatlarına da geri adım atmamaları konusunda talimat verdi. Sapara'nın sözleşmesini feshetmek için görüşmelerini sürdüren bordo mavili yönetimin Emerson'u da en kısa zamanda göndermek istediği belirtildi. (Yunus Emre SEL/DHA)