Trabzonspor'da radikal kararlar!

Trabzonspor'da radikal kararlar!
Trabzonspor'da radikal kararlar!
Sezon başından beri futbolcular arasında yaşanan kavgalarla gündeme gelen Trabzonspor'da Sportif Direktör Süleyman Hurma ve teknik direktör Şota Arveladze, huzur ortamını oluşturmak için harekete geçti.

TRABZON - Trabzonpor'da Süleyman Hurma ve Şota Arveladze, futbolcular arasındaki gruplaşmalar ve tartışmaların takımın sahadaki oyununu etkilemeye başlaması üzerine düğmeye bastı.

Sezon başında takım kaptanı Onur Recep Kıvrak ile Hurma arasında yaşanan gerilim, Rabotniçki maçı sonrasında Erkan-Cardozo kavgası, Bursaspor maçında Özer-Medjani tartışması ve son olarak Erkan Zengin 'in Osmanlıspor maçı sonrasında Mehmet Ekici'yi yumruklaması bordo-mavililerde huzurun iyice kaçmasına neden oldu.

Ligde oynadığı son 3 maçı da kaybeden Trabzonspor'da Hurma'nın, sezon başında dikkat çektiği gruplaşmaların iyice arttığı, kadroda bulunmayan kaptan Onur'un Torku Konyaspor maçını için izlemek için stadyuma gelmemesinin takımdaki kopmayı iyice su yüzüne çıkardığı belirtildi.

Oyuncuların medya ve taraftar önünde barış pozları vermelerine rağmen kapalı kapılar ardında konuşulanların takım içindeki huzursuzluğu artırdığı öne sürülürken, Süleyman Hurma ve teknik direktör Şota, huzursuzluğun önlenmesi için harekete geçti.

Sorun çıkaran oyuncularla tek tek görüşecek olan ikilinin, çeşitli parasal cezaların verilmesi için yönetimden istekte bulunacağı ifade edildi. Özellikle sürekli sorunların içinde yer alan Erkan Zengin'in ciddi şekilde uyarılacağı, para cezası verilmesinin gündemde olduğu öğrenildi. Ömür AVCI (DHA)