Trabzonspor'da sıkıntı büyük

Trabzonspor'da sıkıntı büyük
Trabzonspor'da sıkıntı büyük
Bordo-mavililer, Malouda ve Bosingwa'ya imza attırmak için üç oyuncusunu göndermeyi planlıyor.

Yunus Emre SEL / İrlanda (DAH) - Trabzonspor, Florent Malouda ve prensipte anlaşma sağladığı Jose Bosingwa'ya resmi imzaları attırmak için yabancı kontenjanını boşaltmanın hesaplarını yapıyor.

Trabzonspor'da birlik çağrısı


Yönetimin sözleşmelerindeki ağır maddeler nedeniyle ilk etapta Didier Zokora, Sol Bamba ve Marc Janko ile yollarını ayıramadığı, bu nedenle Marek Cech, Emerson ve Marek Sapara ile sözleşmelerini feshetmek için görüştüğü öğrenildi. Bu futbolculardan özellikle Sapara ve Emerson'un kolaylık sağladığı, Cech'in ise yıllık aldığı ücretin önemli bir bölümünü talep ettiği bildirildi.

UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme Turu futbolcu listesini yarın bildirecek olan Trabzonspor, bu futbolcuların sözleşmelerini feshetmeyi planlanıyor.

BORDO MAVİLİLER NAKİT İSTİYOR

Trabzonspor, 2 milyon 750 bin Euro karşılığında Beşiktaş 'a sattığı Tolga Zengin'in bonservis bedelinin önemli bir bölümünü nakit olarak aldı. Bu miktarın 1 milyon TL civarında olduğu öğrenilirken, Kayseri Erciyesspor'a 450 Bin Euro karşılığında satışı konusunda el sıkışılan Yasin Öztekin'in bonservis bedelinin de nakit olarak talep edildiği öğrenildi.

Malouda'nın Trabzonspor aşkı

Hacıosmanoğlu'ndan Yıldırım'a; Yüzüme konuşsun