Trabzonspor'da Süleyman Hurma istifa etti

Trabzonspor'da Süleyman Hurma istifa etti
Trabzonspor'da Süleyman Hurma istifa etti
Trabzonspor'da yeni yönetimle anlaşması beklenen Sportif Direktörü Süleyman Hurma görevini bıraktı...

RADİKAL - Bordo-mavili kulübün 6-7 Aralık'ta yapılan kongresinde göreve gelen Muharrem Usta başkanlığındaki yönetim, değişim hareketi başlattı.

Trabzonspor’da Çarşamba günü yapılan görüşmede, teknik direktör Sadi Tekelioğlu ve Sportif Direktör Süleyman Hurma ile yola devam edilmesi yönünde karar alınmıştı. Ancak geçen 2 gün içinde yaşanan gelişmeler sonrası Hurma görevinden istifa etti.

Hacıosmanoğlu: Aziz Yıldırım'ı tercih ettiler!

"TRABZONSPOR DEFTERİNİ KAPATTIM

Süleyman Hurma, yaptığı açıklamada istifa ettiğini doğrularken, "Hayat bu hayatta her gün karşınıza yeni bir şey çıkar. Evet yönetimle görüştüm ve istifa ettim ve Trabzonspor defterini kapattım. Ben ayrıldıktan sonra açıklama yapan insanlardan değilim. Trabzonspor’a bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Trabzonspor’da olduğum için çok mutluyum. Trabzon’da çok güzel günlerim geçti" ifadelerini kullandı.

"BANA ŞART SUNACAK KONUMDA DEĞİLLER"

Tecrübeli futbol adamı, "Bana kimse şart sunacak koşulda değil. 19 yaşımdan beri kendi şartlarımı koyuyorum. Onun için bana bir şart sunacak konumda değiller. Kimsenin öyle bir teklifte bulunmasına hayatımda müsaade etmedim, bundan sonra da etmem. Burada emeğini kiralayan benim, başkası değil dedi" şeklinde konuştu. (Haber61)

UEFA'nın Trabzonspor kararının gerekçesi