Trabzonspor'da Volkan Demirel sevinci

Trabzonspor'da Volkan Demirel sevinci
Trabzonspor'da Volkan Demirel sevinci
Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Yakup Aslan, Pazar günü sahalarında oynayacakları Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Bordo-mavili takımın Trabzonspor'un bu sezon kurduğu kadroyla şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu belirten Yakup Aslan, "Biz makus talihimizi yıkmak istiyoruz. Gerçekten iyi bir takımımız var ve eksik oyuncular mazeret olamaz. Hocalarımız maça odaklandı, futbolcularımızı motive etti. Taraftarlarımız onlara bir şans tanısın. Bize destek olsun, başka bir şey istemiyoruz" dedi.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçının hakemi


"HER TAŞKINLIK FENERBAHÇE'YE YARAR"

Geçen sezonki olayların tekrarlanmasını istemediklerini anlatan Aslan, "Maçın durduğu her an, rakip takımın lehinedir. Taraftarımızın attığı her yabancı cisim rakip takıma, yapılan her güzel tezahürat bize yarıyor. Yüksek tonda, sadece bizim takımı motive edecek tezahürat istiyoruz" ifadelerini kullandı.

"VOLKAN'IN KALEDE OLMAMASI AVANTAJ SAĞLAR"

Kaleci Volkan Demirel'in geçen sene gol atıldıktan sonra yaptığı hareketin affedilemez olduğunu belirten Aslan, "Volkan'ın olmaması bizim için avantaj. Tahrik açısından değil, sonuçta iyi futbolcu. Volkan da olsa başkası da olsa biz o maçı alacağız" şeklinde konuştu. ( Sabah )

Mustafa Yumlu'dan kötü haber