Trabzonspor'dan Ceyhun sürprizi

Trabzonspor'dan Ceyhun sürprizi
Trabzonspor'dan Ceyhun sürprizi
Galatasaray ile sözleşmesi sona eren eski futbolcusu Ceyhun Gülselam'ı kadroya katmak için temaslara başlayan bordo-mavililer, Turgut Doğan Şahin ve Ömer Bayram için de görüşmelerini sürdürüyor.

Transferde hareketli saatler yaşayan Trabzonspor , 2008-2011 sezonları arasında bordo-mavili formayı giyen Ceyhun Gülselam'ı kadroya katmak için harekete geçti.  

Trabzonspor'dan ikinci transfer


26 yaşındaki orta saha oyuncusunu Trabzonspor'un yanı sıra Bursaspor'un da transfer etmek istediği, Galatasaray 'ın da 31 Mayıs'ta sözleşmesi sona eren futbolcuyu kadroda tutmak için yeni bir sözleşme teklif edebileceği öğrenildi.

ÖMER BAYRAM DA TRABZONSPOR'U İSTİYOR

Yerli oyuncu transferine noktayı koyduktan sonra yabancı futbolcu transferine ağırlık vermek isteyen yönetim, Gaziantepspor ile sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Turgut Doğan Şahin'i de büyük oranda ikna etti. Aradaki küçük pürüzlerin giderilmesinin ardından Turgut'un bordo-mavili formayı giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

Savunmaya da takviye yapmak için temaslarını sürdüren Karadeniz ekibi, gelecek sezon PTT 1. Lig'de mücadele edecek olan Kayserispor'dan Ömer Bayram'ı transfer etmek istiyor. Kulübüne, "Trabzonspor'a gitmek istiyorum" mesajı yollayan Ömer Bayram'ın, istekli tutumu karşısında Kayserispor'un da bonservis bedeli konusunda indirim yapması bekleniyor. Yunus Emre SEL (DHA)

Olcan Adın'ın menajerine tepki