Trabzonspor'dan Çin'e gitti

Trabzonspor'dan Çin'e gitti
Trabzonspor'dan Çin'e gitti
Trabzonspor Kulübü, Brezilyalı oyuncusu Paulo Henrique'nin transferi konusunda Çin'in Shanghai Greeland Kulübü ile 4 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vardı.

Trabzonspor Spotif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş.'den Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:
"Profesyonel futbolcumuz Paulo Henrique Carneiro Filho'nun, Shanghai Greenland Football Club'a transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre Shanghai Club, kulübümüze, sözleşme fesih bedeli olarak 4.000.000.-EUR ödeyecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Natkho adım adım Trabzonspor'a


FERHAT YAZGAN DA KAP'TA

Trabzonspor Kulübü, Almanya 'nın Wolfsburg takımında forma giyen Ferhat Yazgan ile transfer görüşmelerine başlandığını Borsa'ya bildirdi.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul 'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Ferhat Yazgan'ın kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve kulübü VfLWolfsburg ile görüşmelere başlanmıştır" ifadelerine yer verildi.

21 yaşındaki orta alan oyuncusunun Wolfsburg'un ikinci takımında forma giydiği bildirildi. 

Trabzonspor'da kombine satışları başladı