Trabzonspor'dan Erkan Zengin yalanlaması

Trabzonspor'dan Erkan Zengin yalanlaması
Trabzonspor'dan Erkan Zengin yalanlaması
Trabzonspor Kulübü, Erkan Zengin'in kadro dışı bırakıldığı yönündeki haberleri yalanladı.Trabzonspor'un resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, "Rabotnicki maçı sonrası Erkan Zengin ve Oscar Cardozo arasında yaşandığı iddia edilen kavga ve bunun sonrasında da Erkan Zengin'in kadro dışı bırakıldığı haberlerini yalanladı.

RADİKAL- Trabzonspor Kulübü, Erkan Zengin 'in kadro dışı bırakıldığı yönündeki haberleri yalanladı.Trabzonspor'un resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, "Rabotnicki maçı sonrası Erkan Zengin ve Oscar Cardozo arasında yaşandığı iddia edilen kavga ve bunun sonrasında da Erkan Zengin'in kadro dışı bırakıldığı haberleri gerçek dışıdır. Karşılaşma sonrası bazı oyuncularımız aldıkları izinle kamptan ayrılmış, bazıları ise kafilemizle birlikte Trabzon'a dönmeyi tercih etmiştir. Takımımız Pazartesi günü Trabzon'da toplanarak Rabotnicki maçının hazırlıklarına başlayacaktır. Taraftarlarımızın takımımızı yıpratmaya yönelik bu tür haberlere itibar etmemelerini rica ederiz" ifadesi kullanıldı.

Bu arada Erkan Zengin ve Oscar Cardozo'nun, Rabotnicki maçı sonrası soyunma odasında bir pozisyon nedeniyle sözlü tartışma yaşadıkları, olayın büyümesini araya giren diğer oyuncuların önlediği belirtildi. (DHA)