Trabzonspor'dan Ersun Yanal açıklaması

Trabzonspor'dan Ersun Yanal açıklaması
Trabzonspor'dan Ersun Yanal açıklaması
Trabzonspor'da teknik direktör bilmecesi, Lokeren maçı için Belçika'da olan tüm kafilenin gündemindeydi. Takımın konakladığı otele uğramadan Türkiye'ye dönen Başkan Hacıosmanoğlu ise "Ersun Yanal iddiaları gerçek dışı" açıklamasında bulundu.

Bordo-mavili kulübün Ersun Yanal ile anlaştığı yolunda çıkan haberler , yöneticiler tarafından kesin bir dille yalanlandı. Bu arada Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu da Lokeren maçı öncesi stadyum önünde sohbet ettiği taraftarlara, ''Bu iddialar tamamen gerçek dışı'' ifadesini kullandı. Futbolcuların da teknik direktör konusundaki dedikoduların bir an önce sona ermesini istediği belirtildi.

Biri Halilhodzic'i durdursun!


HACIOSMANOĞLU, HALILHODZIC'E TEPKİLİ

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, önceki gece geldiği Belçika'da Brüksel'de kalırken, bordo-mavili ekibin kamp yaptığı Gent kentindeki otele maç öncesi uğramaması dikkati çekti. Başkan Hacıosmanoğlu, maçtan sonra da direkt olarak havaalanına geçerek gece yarısı Türkiye 'ye döndü.

Hacıosmanoğlu'nun bu tavrının önceki gün basın toplantısında sarf ettiği sözler nedeniyle teknik direktör Vahid Halilhodzic'e tepki olarak yorumlandı. Ömür AVCI (DHA)

Oscar Cardozo'ya büyük ayıp!