Trabzonspor'dan Hajrovic sürprizi

Trabzonspor'dan Hajrovic sürprizi
Trabzonspor'dan Hajrovic sürprizi
Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, alacaklarını tahsil edemediği için Galatasaray'ı FIFA'ya şikayet eden Hajrovic'e kancayı attı.

Trabzonspor’un transfer gündemine sürpriz bir isim girdi: Izet Hajroviç...

Olcan Adın'dan Galatasaray mesajı!

Bosna Hersekli oyuncu, geçtiğimiz hafta alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle Türkiye ’den ayrılmıştı. Galatasaray’ı FIFA’ya da şikayet eden genç futbolcu, sarı-kırmızılıları bu hareketiyle şok etti. Cimbom bir diğer şoku da Trabzonspor sayesinde yaşayacak gibi görünüyor.

Fanatik Gazetesi'nden Metin Karabaş'ıun haberine göre; Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun İzet Hajrovic’i takımda görmek istediği kaydedildi. Hacıosmanoğlu’nun, bordo-mavili kulübe yakın menajerlere, “Hajrovic ile görüşüp anlaşma zemini arayın. Onu Trabzon’a getirin” talimatı verdiği öğrenildi.

Trabzonspor UEFA Avrupa Ligi'ne direk katılmaya hak kazandı


BU KEZ ROLLER DEĞİŞTİ

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bu hareketi, akıllara Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’ın Galatasaray’a transferlerini getirdi. Selçuk, sözleşmesi bittikten sonra sarı-kırmızılılara imza atmıştı. Burak ise kontratında bulunan "5 milyon euroya serbest kalır" maddesi sayesinde Cimbom'un yolunu tutmuştu.

Trabzonspor, Aslan’a kaptırdığı en önemli iki oyuncusunun yerini bir türlü dolduramamıştı. Hacıosmanoğlu’nun Hajrovic’i istemesi, “Burak ve Selçuk’un intikamını mı alacak?” sorusunu gündeme getirdi.

Hami Mandıralı hedefini açıkladı