Trabzonspor'dan Otyakmaz'a sert tepki

Trabzonspor'dan Otyakmaz'a sert tepki
Trabzonspor'dan Otyakmaz'a sert tepki
Trabzonspor'un eski genel sekreteri Hasan Yener, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın 3 Temmuz süreciyle ilgili yaptığı suçlamara cevap verdi.

TRABZON - Hasan Yener, Türkiye 'de neyin ne olduğunu herkesin iyi bildiğini ifede ederek, "Türkiye'deki mahkemeler, UEFA Tahkim Kurulu ve CAS hepsi karar vermiş. (Birisi çıkar, yok böyle bir şey) der. Biz onun tezgahına gelmeyiz. Kendini kurtarmak için çamur atma politikası izliyor. Bu ülkenin gençleri, yapılanları gördükçe gelecekte bunları iyi anmayacaktır. Türkiye Futbol Federasyonu da bunca karara rağmen Trabzonspor'un kupasını vermeyerek ülke futbolundaki kara leke olmaya devam etmektedir" dedi.

'Trabzonlu yöneticiler teşvik primi teklif etti'


DENİZER: AVUKATIM ARACILIĞIYLA AÇIKLAMA YAPACAĞIM

Mecnun Otyakmaz'ın iddialarının odağındaki isim olan eski yönetim kurulu üyesi Recep Denizer, avukatı aracılığıyla bir açıklama yapacağını belirterek, "Hiç kaale almıyorum, hiç de konuşmuyorum. Bunlara Aziz Yıldırım nasıl talimat veriyor ki bunlar kalkıp konuşuyorlar. Şimdiye kadar neredeydiler? Avukatımla bir görüşme yapıp gerekli açıklamayı yapacağım. Gerekirse Mecnun Otyakmaz hakkında dava da açacağım" şeklinde konuştu.

OTYAKMAZ'IN KONGREDE YAPTIĞI AÇIKLAMA

Sivasspor'un Cumartesi günü yapılan olağan genel kurulunda konuşan Mecnun Otyakmaz, 3 Temmuz sürecinde Trabzonspor'un Sivassporlu futbolculara 1 milyon dolar teşvik primi teklif ettiğini, paranın yönetici Recep Denizer tarafından yollandığını iddia etmiş, "Ben şike yapmadığıma dair namusumu ortaya koydum ve bu sözümün ölene kadar arkasındayım. Onlar da bu söylediklerimi namuslarını ortaya koyup yalanlasınlar. Bu söylediklerimi onurum ve şerefimle teminat altına alıyorum" ifadelerini kullanmıştı. YUNUS EMRE SEL (DHA)  

Olcan Adın'a transfer izni yok