Trabzonspor'dan Yekta sürprizi

Trabzonspor'dan Yekta sürprizi
Trabzonspor'dan Yekta sürprizi
'Sezon sonuna kadar kiralandı' denilen Yekta'nın bonservisi için 1 milyon euro teklif edildi. Galatasaray, sürpriz öneriye 'tamam' dedi.

Bordo-mavili yönetim, teknik direktör Mustafa Akçay’ın isteğiyle Yekta Kurtuluş için harekete geçmişti. Önceki gün Galatasaray ile başarılı orta saha oyuncusunu sezon sonuna kadar kiralamak için anlaşma sağlandı. Dün imzaların atılması bekleniyordu ancak beklenmedik bir gelişme oldu.

Trabzonspor 2 - Kasımpaşa 2
 

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; yönetim, Galatasaraylı yöneticilerle görüşerek Yekta’nın bonservisinde 1 milyon euroya el sıkıştı. Yani 28 yaşındaki oyuncu kiranlamayacak, satın alınacak. Bu sürpriz gelişme, Akçay’ı da fazlasıyla mutlu etti. Şimdi iki kulüp arasında kalan ufak pürüzlerin giderilmesi bekleniyor. İki gün içerisinde Yekta’nın imzayı atıp Trabzonspor’un Antalya kampına katılacağı öğrenildi.

İKİNCİ BOMBA BOMBA ÖZER

Karadeniz kulübü, Yekta Kurtuluş’un ardından orta sahaya bir takviye daha yapmayı planlıyor. Mustafa Akçay’ın ısrarla takımda görmek istediği Özer Hurmacı için de girişimler sıklaştırılacak.

Kasımpaşa'dan Şahin Aygüneş’in kadrosuna katan Fırtına, İstanbul ekibiyle bu kez Özer için pazarlık masasına oturacak. Bu transferin de 1 hafta içerisinde sonlandırılması bekleniyor. Bordo-mavililer, savunmaya da 1 takviye daha yaparak yerli transferini bitirmeyi hedefliyor. Adaylar arasında ise Akhisar Belediye ’den Uğur Demirok ve Konyaspor’dan Selim Ay, yer alıyor.

Volkan Şen'e af çıkabilir!