Trabzonspor'dan Yıldırım'a tepki

Trabzonspor'dan Yıldırım'a tepki
Trabzonspor'dan Yıldırım'a tepki
Bordo-mavililerde Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugün bir gazeteye yaptığı açıklamaya çok sert tepki gösterdi.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Aziz Yıldırım'ın "Trabzonspor 3 senedir sportif anlamda bir şey yapamıyor. Oyuncularını da devlet yardımıyla aldılar. Kasalarına 80 milyon para girdi. Bunun kaynağı hangi havuzdur, açıklasınlar" şeklindeki sözleriyle ilgili olarak geniş kapsamlı bir basın toplantısı yapacaklarını söyledi.

Marc Janko'ya milli davet


Trabzonspor Başkanı, "80 Milyon TL zaten kulübün faizli borcunu kapatıyor. Biz o paranın daha yüzde 20'sini bulamadık. Bu konuda detaylarıyla birlikte basın açıklaması yapacağız" dedi.

"BİR AVUKAT VASITASIYLA BANA YÜKLÜ BİR MİKTAR PARA TEKLİF EDİLDİ"

Trabzonspor Kulübü Hukuk Kurulu üyesi Atilla Dilaver, Aziz Yıldırım'ın, "Ben üç beş paralı askerin, ne Trabzonspor camiasını, ne de Trabzonspor başkanlığını temsil ettiğine inanmıyorum. Kendi kulüp başkanına ve yönetimine ağıza alınmayacak şekilde hakaret eden adamların rakip takımın vefat eden futbolcusu ile ilgili söylemlerini ciddiye bile almıyorum. Hatta bu şahıslar ile ilgili önüme çok ciddi belgeler getirdiler ama işlem yapılmasına izin vermedim. Bu ahlak yoksunlarına siz de değer vermeyin, bu adamları önemsemeyin" şeklindeki sözlerine sert tepki gösterdi.

Kendisine ait sosyal medya hesabı twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Avukat Atilla Dilaver, "Benim hakkımda elinde belge olup açıklamayan namerttir. Suçu ölen eski yöneticiye yıktıklarını, UEFA Temyiz Kurulu gerekçeli kararında söylüyor. Bunu yapmak etik de, açıklamak mı etik dışı? Aziz Yıldırım, Trabzonspor'a yardım etmemem için kiminle bana kaç dolar teklif ettiğini açıklasın. Trabzonspor'un duruşmalarına müdahil olarak katılırken, Trabzonspor'a yardım etmemem için bir avukat vasıtasıyla bana yüklü bir miktar para teklif edildi. Biz ise ' Adalet için mücadele ediyoruz, paranız bizim için değersizdir' cevabını verdik. Arkadaşlarımızla bu işi ücretsiz yapıyoruz" ifadelerini kullandı. Yunus Emre SEL (DHA)

Trabzonspor'un 111. Avrupa sınavı