Trabzonsporlu Mbia hastanelik oldu!

Trabzonsporlu Mbia hastanelik oldu!
Trabzonsporlu Mbia hastanelik oldu!
Trabzonsporlu Mbia, Başakşehir maçının 50. dakikasında Badji ile kafa kafaya çarpışınca travma geçirdi ve hastaneye kaldırıldı.

Medipol Başakşehir-Trabzonspor maçında talihsiz bir olay yaşandı...Karşılaşmanın 50. dakikasında bordo mavili takımın yarı alanında bir hava topu mücadelesine çıkan Mbia ile Badji kafa kafaya çarpıştı. Pozisyonun çok yakınında olan hakem Fırat Aydınus hemen oyunu durdurup sağlık görevlilerini sahaya çağırdı.

Trabzonspor Kulübü doktorunun saha içinde yaptığı ilk müdahalede Mbia'nın kendinde olmadığı anlaşıldı ve yıldız futbolcu sedyeyle ambulansa taşındı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Mbia'nın kafa travması geçirdiği belirlendi.

TABURCU OLDU

Trabzonspor Kulüp Doktoru Ufuk Şentürk, Medipol Başakşehir maçında sakatlanarak oyundan çıkan Stephane M'bia'nın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklama şöyle;"Karşılaşma esnasında girdiği bir pozisyonda başına aldığı darbeyle sakatlanan oyuncumuz Stephane M'bia'ya Fulya Acıbadem Sports'da çekilen radyografi sonucunda önemli bir bulguya rastlanmamış olup, hafif dereceli kafa travması teşhisi konulmuş, tetkikler sonrası oyuncumuz taburcu edilmiştir.