Trabzonsporlu oyuncular tehdit mi edildi?

Trabzonsporlu oyuncular tehdit mi edildi?
Trabzonsporlu oyuncular tehdit mi edildi?
Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'nun bazı yöneticiler tarafından tehdit edildiği ileri sürüldü: Daha fazla demeç vermesinler. Kendilerine hem para cezası keseriz hem de futbol hayatlarını bitiririz

Habertürk'ün haberine göre; Trabzonspor ’da kadro dışı bırakılan Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru ile ilgili dün flaş gelişmeler yaşandı... Mustafa’nın teknik direktör Vahid Halilhodzic’e “Bu takımın kaptanı benim” diye çıkışmasının ardından; Zeki Yavru’nun da takım arkadaşıyla kavga etmesi sonrasında Bordo Mavili yönetim, çareyi iki ismi kadro dışı bırakmakta bulmuştu. Bazı yöneticilerin sert tavırlarını sürdürdükleri ve ikiliye gözdağı vermeye devam ettikleri kaydedildi.

Trabzonspor'da bahar erken bitti!


FUTBOLCULAR CEVAP VERECEK Mİ?

Futbolcuların demeç vermelerinden rahatsız olan bazı yöneticiler, Zeki ile Mustafa’ya menajerleriyle haber gönderdi ve “Eğer konuşmaya devam ederlerse kendilerine hem para cezası keseriz hem de futbol hayatlarını bitiririz. Bir yere de gidemezler, tesislerde sezonu tamamlarlar” ifadelerini kullandı. Bu sözler şaşkınlık yaratırken, futbolcuların ve menajerlerinin yönetime karşı nasıl bir tavır alacağı merak ediliyor.

Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru kadro dışı bırakıldıESKİ YÖNETİCİ SAHİP ÇIKTI


İbrahim Hacıosmanoğlu yönetiminden istifa ettikten sonra kılıçları kuşanan eski yönetici Engin Kara, Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru’nun kadro dışı kalmasıyla ilgili olarak sert konuştu. Kara, “Mustafa ve Zeki’nin kadro dışı kalmasının sebebi ne kaptanlık ile alakalıdır ne de Belkalem ile tartışmasıdır. O çocuklara hain damgası vuranlar asıl hainlerin önde gidenidir. Kimse onlara hain diyerek milletin önüne atamaz” dedi.