Trabzonspor'un UEFA'ya bildirdiği kadro

Trabzonspor'un UEFA'ya bildirdiği kadro
Trabzonspor'un UEFA'ya bildirdiği kadro
UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Lüksemburg'un Differdange 03 takımını eleyen Trabzonspor, UEFA'ya yeni oyuncu listesini gönderdi.

TRIER - Bordo-mavili kulüp , 30 Temmuz'da Makedonya'nın Rabotnocki takımı ile oynayacağı 3. ön elem turu ilk maçı öncesi Almanya kampı kadrosu içerisinden 21 futbolcuyu UEFA'ya bildirdi.

Trabzonspor'un yeni transferleri Stephane M'bia, Luis Pedro Cavanda, Alper Uludağ, Okay Yokuşlu ile bonservisi Kasımpaşa'dan alınan Özer Hurmacı ve sakatlığı düzelen Oscar Cardozo, yeni listede yer aldı.

Differdange 03 maçında takımının galibiyet golünü atan Soner Aydoğdu ile Lüksemburg temsilcisi karşısında iki maçta da 90 dakika sahada kalan Musa Nizam yeni kadroda yer almadı. Bu oyuncuların yanı sıra kendilerine kulüp bulmak için izin verilen Serdar Gürler, Fatih Atik ve Zeki Yavru da yeni listeye dahil edilmedi.

Trabzonspor'un UEFA'ya gönderdiği listede şu futbolcular bulunuyor:
"Onur Recep Kıvrak, İbrahim Demir, Cavanda, Salih Dursun, Mustafa Yumlu, Uğur Demirok, Aykut Demir, Medjani, Constant, Alper Uludağ, Okay Yokuşlu, Mehmet Ekici, Özer Hurmacı, Aytaç Kara, M'bia, Yusuf Erdoğan, Deniz Yılmaz, Sefa Yılmaz, Erkan Zengin , Waris, Cardozo." (AA)