Trabzon'un Erkan Zengin teklifi

Trabzon'un Erkan Zengin teklifi
Trabzon'un Erkan Zengin teklifi
Kadrosuna katmak istediği Erkan Zengin için Eskişehirspor ile görüşmelerini sürdüren Trabzonspor, transferin gerçekleşmesi için Colman takasını önerdi.

Transfer listesinde yer alan Erkan Zengin için Eskişehirspor'a teklif ettiği bonservis bedeli kabul görmeyen Trabzonspor , Gustavo Colman takasını gündeme getirdi. Eskişehirspor'un Colman'a sıcak baktığı, ancak Erkan için teklif yapan diğer kulüplerin önerdiği bonservis bedellerinin de oldukça yüksek olduğu belirtildi.

Henrique kavgası


Bordo-mavili yönetimin, Erkan dışında Eskişehirsporlu Tarık Çamdal ile de ilgilendiği öğrenildi.

Trabzonspor, Eskişehirsporlu futbolcuların transferinde istediği sonucu alamazsa alternatif isimler üzerine yoğunlaşacak.

KOLO TOURE İÇİN LİVERPOOL İLE GÖRÜŞÜLECEK

Kolo Toure'nin kulübü Liverpool ile önümüzdeki hafta bir görüşme yapmayı planlayan Trabzonspor, bu transferde bir an önce olumlu sonuç almayı hedefliyor.

Öte yandan Trabzonspor yönetimi, yabancı oyuncular Jebrin, Celustka ve Janko'dan kampa kadar takım bulmalarını istedi. Fildişi Sahili Milli Takımı ile Dünya Kupası 'nda mücadele eden Sol Bamba için ise Dünya Kupası'ndan sonra gelen tekliflerin değerlendirileceği belirtildi. Yunus Emre SEL (DHA)

Halilhodzic 13 Temmuz'da geliyor