Trabzon'un listesi kabarık

Trabzonspor yönetimi transfer çalışmalarını hız verirken, teknik direktör Turgay Semercioğlu'nun raporu doğrultusunda bazı isimler belirlendi.

TRABZON - Trabzonspor yönetimi transfer çalışmalarını hız verirken, teknik direktör Turgay Semercioğlu'nun raporu doğrultusunda bazı isimler belirlendi. Hollanda'nın Roda takımında oynayan Fatih Sonkaya, Fenerbahçeli
Mahmut Hanefi, Malatyasporlu Celalettin ve Tolga ile Kayserisporlu Mehmet Topuz'la temasa geçilecek. Ayrıca Sebatspor'da oynayan Sedat Bayrak, Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı Alper ve Hakan Bayraktar, Galatasaraylı Murat Erdoğan, Konyasporlu Yasin, Denizlisporlu Özgür de listeye alındı.
Yabancı transfer listesinde ise Çek Cumhuriyeti'nden Martin Petras, Petr Jhona, Kolomoviç, Leidner, Slovak Labant, Jonocko, Yugoslav Emir Spaiç gibi isimler bulunuyor. Başkan Atay Aktuğ bazı isimlerle temasa geçeceklerini belirterek, "Transfer yapacağız. Bize en uygun isimler
üzerinde duruyoruz" diye konuştu. Aktuğ söyle devam etti: "Devre arasında tüm eksiklerimizi giderip ikinci yarıya sorunsuz başlamak istiyoruz. Kendi sahamızda oynadığımız maçlarda 10 puan kaybettik. Bu stresi devre arasında atacağız." Teknik direktör Turgay Semercioğlu ise listeyi yönetime verdiğini belirterek, "Takıma takviye yapılması şart. Durumu yönetime ilettim. Özellikle kanatlarda sorunlar yaşıyoruz. Bu mevkilere birkaç takviye yapılacak. En uygun isimleri transfer edeceğiz" açıklamasını yaptı.
(Spor Servisi)