Trabzon'un Olcan Adın isyanı

Trabzon'un Olcan Adın isyanı
Trabzon'un Olcan Adın isyanı
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Galatasaray maçı sonrası gündeme gelen Olcan Adın iddialarına sert yanıt verdi.

İbrahim Hacıosmanoğlu, "Olcan Adın'ın transferi konusunda yazılıp çizilenler tamamen bir senaryodan ibaret. Sayın Ünal Aysal ile birlikteliğimizde bırakın anlaşmayı Olcan'ın adı bile geçmedi. Yazılanları hayretle okuyorum" dedi.

Trabzonspor'da Avrupa endişesi


"PES VALLAHİ"

Sporx.com'a açıklamalarda bulunan Başkan Hacıosmanoğlu, "Sayın Ünal Aysal başkanla maçtan önce bir araya geldik. Şehrimize gelen takımlarımızın başkan ve yönetimlerine geleneksel hale getirdiğimiz bu yemekte bu defa Aysal ve yönetici arkadaşlarla beraber olduk sohbet ettik yemek yedik. Ertesi gün bakıyorum biz Ünal beyle Olcan konusunda oturup konuşmuşuz, anlaşmışız filan. Bu kadar yalan olur. Pes vallahi. Çünkü ne o yemekte ne sonrasında aramızdaki sohbette Olcan'ın adı bile geçmedi. Kaldı ki bu takım önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayacak. Bu kulübün başkanı (Olcan'ı satmayacağız) diyorsa daha neyin senaryosunu yazıyorsunuz. Açık ve net bir şekilde söylüyorum; Olcan'ı satmayacağız. Bunu daha nasıl ifade edebilirim. Yok Olcan'da demiş ki; Ben Beşiktaş 'a gideceğim, Galatasaray 'a gitmem. Yahu bu kadar yalanı nasıl uyduruyor bu yazanlar pes diyorum" ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY'DAN EN UFAK BİR TALEP GELMEDİ"

Trabzonspor Başkanı, "Maç öncesi bu yemekte Galatasaray cephesinden Olcan Adın ile ilgili bir teklif veya yoklama oldu mu ?" sorusuna, "Böyle bir talep de olmadı. Maça gelmiş bir insan böyle bir talepte bulunur mu? Böyle bir ahlaksızlığa müsaade de etmeyiz. Benim gibi bir adama böyle bir talep kimse yapamaz" yanıtını verdi.

Drogba'dan Galatasaray'a veda