Tribünlerden kardeşliğe çağrı

Hrant Dink cinayetinin ardından tribünlerde görülen ırkçı slogan ve pankartlara karşın dün Kamil Ocak tribünlerinde farklı esintiler vardı. Gaziantepsporlu taraftarlar aklı selim bir yaklaşımla üzerinde 'Hepimiz kardeşiz' yazan bir pankart açtı.

  • Hrant Dink cinayetinin ardından tribünlerde görülen ırkçı slogan ve pankartlara karşın dün Kamil Ocak tribünlerinde farklı esintiler vardı. Gaziantepsporlu taraftarlar aklı selim bir yaklaşımla üzerinde 'Hepimiz kardeşiz' yazan bir pankart açtı.
  • Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Gaziantepspor karşısında istedikleri sonucu elde edemediklerini, çok pozisyon bulduklarını ancak bunları değerlendiremediklerini söyledi. Fransız teknik adam, "İsteğimiz bu değildi. Pozisyonlar bulduk, ama olmadı. Maç genelinde iyiydik" şeklinde konuştu. Tigana, hakemin yönetiminin tatmin edici olmadığını da belirtti. Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca ise maçın hakkının beraberlik olduğunu söyledi. Arıca, "Futbolun gereğini yaptık, iyi mücadele ettik, gol pozisyonları da ürettik. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağız" ifadelerini kullandı.