Tribünlerin tamamı doldu

Konyaspor-Beşiktaş maçına taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Saat 17.00'den itibaren Atatürk Stadı'na alınmaya başlayan futbolseverler, tribünleri, maçın başlamasına yaklaşık bir saat kala tamamen doldurdu.

  • Konyaspor-Beşiktaş maçına taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Saat 17.00'den itibaren Atatürk Stadı'na alınmaya başlayan futbolseverler, tribünleri, maçın başlamasına yaklaşık bir saat kala tamamen doldurdu. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı maçta, stadın içinde ve dışında toplam 1100 polis görev yaptı.
  • Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Konya Garnizon Komutanı Tümgeneral Uğur Uzal'ı ziyaret etti. Demirören burada Uzal'a Beşiktaş forması hediye etti. Daha sonra Demirören, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Konyaspor-Beşiktaş maçını izlemek için geldiği Konya'da rahatsızlanarak Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan spor yazarı Attila Gökçe'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Kulak-burun-boğaz rahatsızlığına bağlı şiddetli baş dönmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan Gökçe'nin ise sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Beşiktaş Başkanı Demirören, maçı Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'la birlikte izledi.
  • Beşiktaş ve Konyasporlu oyuncular birlikte "Organ bağışı hayat kurtarır" yazılı pankartla sahaya çıktı. PAF takımları arasında yapılan maçta ise gülen taraf 3-0'lık skorla Siyah-Beyazlılar oldu.