Tugay Kerimoğlu sahalara geri döndü

Tugay Kerimoğlu sahalara geri döndü
Tugay Kerimoğlu sahalara geri döndü
Geçtiğimiz sezon Galatasaray'da yardımcı antrenörlük yapan eski milli futbolcu Tugay Kerimoğlu, Glasgow'da birlikte forma giydiği Fernando Ricksen için düzenlenen maçta sahaya çıktı.

2000-2006 yılları arasında Glasgow Rangers’ta top koşturan Fernando Ricksen için özel bir karşılaşma düzenlendi. ALS hastalığına yakalanan Hollandalı eski oyuncu için bir araya gelen efsane isimler, Glasgow Rangers ve Fernando All Star takımları olarak sahaya çıktı.

Glasgow hayranlarının büyük saygı duyduğu Tugay Kerimoğlu, De Boer ve Gattuso ile aynı takımda yer aldı. Kerimoğlu’nun takımı, 41 bin kişinin izlediği mücadeleyi 7-4 kazandı.

Maçta iki takım şu kadrolarla mücadele etti:
Glasgow Rangers: Klos; Numan, Albertz, Malcolm, De Boer, Durie, Andrews, Lovenkrands, Negri, Lapaty, Gattuso Yedekler: Goram, Mols, Rae, Ball, Novo, Ferguson, Kerimoglu, Buffel, Konterman Goller: Durie, Lovenkrands, Buffel, Novo
Fernando All Stars: Beasant; Sheringham, Anderton, Walker, Hofland, Musampa, Landzaat, Bosvelt, Perez, Facenna, Levchanko Yedekler: Waterreus, Falco, Beattie, Pedro Ricksen, Geenan, Khizanishvili, Miller Goller: Sheringham, Perez (2), Anderton, Musampa, , Beattie, Miller.


    ETİKETLER:

    Star

    ,

    karşılaşma