Tugay: Rüya kâbusa dönüştü

Portekiz 2004 Finalleri'ne gitme şansını kaybeden Milli Takım oyuncuları büyük üzüntü yaşarken, en tecrübeli isim Tugay Kerimoğlu çok ilginç açıklamalar yaptı.

İSTANBUL - Portekiz 2004 Finalleri'ne gitme şansını kaybeden Milli Takım oyuncuları büyük üzüntü yaşarken, en tecrübeli isim Tugay Kerimoğlu çok ilginç açıklamalar yaptı. Yıldız oyuncu karşılaşmaya iyi başlamadıklarını itiraf ederek, "İnanılmaz bir olay yaşandı. Doğrusu ben inanmakta güçlük çekiyorum. Stadı dolduran taraftarımızın çifte standardı takımdaki herkesin moralini bozdu. Zaten 2-0 öne geçince hepimiz kendimizi rüyada hissettik. Ancak rüya bir anda kabusa dönüştü. İlk golü yedikten sonra herkes direncini kaybetti, adeta neye uğradığını şaşırdı" şeklinde konuştu.
Tugay, kazandıkları büyük zaferlerle Türk halkına unutulmayacak sevinçler yaşattıklarını hatırlatarak, "Portekiz'e gidemedik. Demek ki kısmet değilmiş. Artık geleceği düşünmek gerek. Eminim bizler büyük üzüntü yaşarken, sevinenler de olmuştur ancak artık yapacak bir şey kalmadı. Ben aslında İngiltere maçından sonra Milli Takım'a veda edecektim. Arkadaşlarımı yarı yolda bırakmak istemedim. Aslında şimdi ayakta kalmak gerek, çünkü bunu başarırsak gençler yeni zaferler kazanır" dedi. (Spor Servisi)