Tulun sürprizi, Sneijder yanıtı

Tulun sürprizi, Sneijder yanıtı
Tulun sürprizi, Sneijder yanıtı
Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Bülent Tulun'un Ocak ayında Florya'nın başına geçeceğinin sinyalini verdi.

Galatasaray ’ın Şampiyonlar Ligi’nde Juventus’u yenerek tur atlaması moralleri yerine getirirken, devre arası planlaması için çalışmalar hız kazandı.

Sneijder'den Fenerbahçe'yi kızdıracak açıklama

Sarı-kırmızılıların gündeminde 3 ana konu bulunuyor; transfer, Wesley Sneijder, sportif direktör. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif’e katılan Kulüp Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, merak edilen bu üç konuya da açıklık getirdi.

"SNEIJDER’İ SATMAYACAĞIZ"

Wesley Sneijder'in kalitesi ve takıma verebileceklerini sorgulamadık. Sneijder burada mutlu, biz de onun Galatasaray'da olmasından ötürü mutluyuz. Sneijder'i satmak gibi bir niyetimiz yok. Yönetimde de 'devre arasında satılacak' şeklinde bir karar almadık.

Eboue'den TFF'ye: Pişman değilim


"İSİM VEREMEM AMA..."

Daha önce belirlediğimiz gibi transfer çalışmaları devam ediyor. Devre arasında daha iyi bir Galatasaray'ı oluşturacağız. Transferde isim vermemem, ama çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

BÜLENT TULUN'A YEŞİL IŞIK

Yönetim Kurulu’nda Bülent Tulun'un Florya'nın başına gelmesi yönünde bir karar alınmadı. Florya’ya bir sportif direktör gelecek. Bülent Tulun bu konuda çok tecrübeli bir Galatasaraylı. Bu Tulun mu olacak yoksa başka birisi mi olacak henüz karar verilmiş değil.

'Ali Dürüst hayatımı kurtardı'