Tümer: Koridorda fotoğrafım yok ki...

Beşiktaş derbisi sonrası agresif hareketleriyle gündeme gelen Tümer Metin, Fenerbahçe'nin internet sitesine yaptığı bir açıklamayla İnönü Stadı koridorlarında yaşananlara açıklık getirdi. Sarı-Lacivertli oyuncu...

İSTANBUL - Beşiktaş derbisi sonrası agresif hareketleriyle gündeme gelen Tümer Metin, Fenerbahçe'nin internet sitesine yaptığı bir açıklamayla İnönü Stadı koridorlarında yaşananlara açıklık getirdi. Sarı-Lacivertli oyuncu "Beşiktaş soyunma odasında resimlerimi gördüğüm ve onların indirilmesi yolunda bir talebim olduğu söyleniyor. Bunu söyleyebilmem için o koridorlarda fotoğrafımın olması gerekir ki, yok. Ben sadece 'Tarihi değiştiremezsiniz' dedim. Yine yanlış anlaşılmışım" dedi.
Samandıra Tesisleri önünde taraftarlarla tartıştığı haberlerine de değinen tecrübeli futbolcu şöyle konuştu: "Bazı gazeteler benim cumartesi günü Samandıra Tesisleri'nde taraftarlarımızla ile tartıştığımı yazmış. Ancak böyle bir şey yok. Ben taraftarlarımıza 'Henüz şampiyon olmadık. Bu eğlenceyi şampiyon olduktan sonra yapmalıyız, şimdi evinize gidin' dedim."
Bu arada Fenerbahçe derbi mücadelesinde İnönü Stadı'nda gerek futbolcular gerekse yöneticiler olarak çok iyi ağırlandıklarını belirtti ve Beşiktaş'a teşekkür etti. (Spor Servisi)