Tümer Milli Takım'da

Moldova ile 20 Ağustos tarihinde Ankara 19 Mayıs Stadı'nda özel bir maç oynayacak olan A Milli Takımın aday kadrosu açıklandı.

İSTANBUL - Moldova ile 20 Ağustos tarihinde Ankara 19 Mayıs Stadı'nda özel bir maç oynayacak olan A Milli Takımın aday kadrosu açıklandı. Teknik direktör Şenol Güneş'in belirlediği, sakat Emre Belözoğlu ile hasta Yıldıray Baştürk'ün çağrılmadığı aday kadroda şu futbolcular yer alıyor: Bülent Korkmaz, Hakan Şükür, Hasan Şaş, Ergün Penbe (Galatasaray), Ahmet Yıldırım, İbrahim Üçülmez, Tümer Metin (Beşiktaş), Fatih Akyel, Tuncay Şanlı, Selçuk Şahin (Fenerbahçe), Ömer Çatkıç, İbrahim Toraman (Gaziantepspor), Okan Yılmaz (Bursa), Servet Çetin (Denizli), Gökdeniz Karadeniz (Trabzon), Serkan Balcı (Gençlerbirliği), Zafer Özgültekin (Ankaragücü), Tugay Kerimoğlu (Blackburn Rovers), Rüştü Reçber (Barcelona), Alpay Özalan (Aston Villa), Okan Buruk (Inter), Nihat Kahveci (Real Sociedad), Fatih Sonkaya (Roda Kerkrade.)
Saat 20.00'de başlayacak karşılaşmanın hakemi Avusturya Federasyonu'ndan Konrad Plautz, yardımcıları ise yine aynı ülkeden Markus Mayr ile Roland Heim... A Milli Takım, 18 Ağustos'da Ankara Sheraton Oteli'nde kampa girecek. Türkiye - Moldova özel maçının bilet fiyatları, kale arkası 3 milyon lira, kapalı 5 milyon lira, numaralı ise 15 milyon lira olarak belirlendi.
19 Ağustos'ta Moldova ile Cebeci Stadı'nda özel maç yapacak olan Ümit Milli Takım da açıklandı. Teknik direktör Raşit Çetiner'in belirlediği kadro şöyle: Suat Usta (Galatasaray), Ramazan Kurşunlu, Gökhan Zan, Sinan Kaloğlu, Okan Koç (Beşiktaş), İlhan Özbay, Erdal Güneş (Gaziantep), Egemen Korkmaz (Bursa), Ali Şen Kandil, Tayfun Cora (Trabzon), Hüseyin Kartal (Ankaragücü), Recep Biler, Kemal Aslan, Hanefi Erdoğdu, Volkan Demirel (Fenerbahçe), İbrahim Yavuz (Adana), Fatih Egedik (Altay), Beyhan Sümer (Kayseri), Hamit Altıntop (Schalke), Halil Altıntop (Kaiserslautern), Uğur İnceman (Greuther Furth.) (Spor Servisi)