Tuncay: Avrupa'yı istiyorum

Konfederasyon Kupası'nın yıldızı Tuncay Şanlı "Hayallerime birer birer kavuşuyorum. Şimdi hedefim Avrupa'nın dev bir kulübünde forma giymek" diye konuştu. Turnuvada oynadığı güzel futbolun yanı sıra, attığı gollerle de dikkati çeken genç futbolcu "Sakaryaspor'da hedeflerim, hayallerim vardı.
Haber: MEHMET DEMİRCAN / Arşivi

İSTANBUL - Konfederasyon Kupası'nın yıldızı Tuncay Şanlı "Hayallerime birer birer kavuşuyorum. Şimdi hedefim Avrupa'nın dev bir kulübünde forma giymek" diye konuştu. Turnuvada oynadığı güzel futbolun yanı sıra, attığı gollerle de dikkati çeken genç futbolcu "Sakaryaspor'da hedeflerim, hayallerim vardı. Önce Fenerbahçe'ye geldim. Ardından A Milli Takımı'na seçildim. Şimdi sırada Avrupa'da top koşturmak var. Avrupa'nın en iyi kulüplerinden birinde forma giymek istiyorum" şeklinde konuştu.
Turnuvanın bir başka göze batan ismi Gökdeniz Karadeniz de, "Milli Takım'a adaptasyonun zor olacağını düşünmüştüm. Ancak takımdaki ağabeylerimiz bize her konuda yardımcı oldu. Dolayısıyla hiç zorluk çekmeden takıma uyum sağladım. Şenol hoca beni sağ kulvarda oynatıyor ancak fırsat bulduğumda ileri gitmemi de önerdi. Forvete yakın oynamayı zaten seviyorum. Turnuvada attığım iki gol kariyerim açısından çok önemliydi" dedi.