Tuncay: En iyi teklif Olympiakos'tan

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tuncay Şanlı, transferi konusunda en iyi teklifin Yunanistan'ın Olympiyakos takımından geldiğini söyledi. Atina'da yayımlanan günlük spor gazetesi Protahlitis'e demeç veren Tuncay, Fenerbahçe'de kariyerine...

ATİNA - Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tuncay Şanlı, transferi konusunda en iyi teklifin Yunanistan'ın Olympiyakos takımından geldiğini söyledi. Atina'da yayımlanan günlük spor gazetesi Protahlitis'e demeç veren Tuncay, Fenerbahçe'de kariyerine devam edip etmeyeceği konusunda henüz kesin bir karar vermediğini, kulübünün ise sözleşmesinin yenilenmesine yönelik teklifte bulunduğunu belirterek, "Sözleşmemin yenilenmesi konusunda ne negatif ne de pozitif düşünüyorum" dedi. Olympiyakos'un ilgisinden haberdar olduğunu ve eline ulaşan en iyi teklifin de Yunan kulübünden geldiğini ifade eden Tuncay, "Yunan takımında forma giymemek için bir nedenim yok" diye konuştu. Tuncay, Milan'ın da kendisiyle ilgilendiği şeklindeki haberlere ilişkin ise, "Gazetelerden okudum, ancak beni İtalya'dan kimse aramadı" yorumunda bulundu.
Öte yandan Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Edu, Amerika Kupası maçları için Brezilya Milli Takımı'na çağrıldı. Edu, 12 Haziran'da kampa katılacak. (Spor Servisi)