Tuncay Şanlı zirvede

Sezon başında Sakaryaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan milli futbolcu Tuncay Şanlı, ligin ilk bölümündeki performansıyla Sarı-Lacivertli taraftarların gözdesi oldu.

İSTANBUL - Sezon başında Sakaryaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan milli futbolcu Tuncay Şanlı, ligin ilk bölümündeki performansıyla Sarı-Lacivertli taraftarların gözdesi oldu. Sakatlığı nedeniyle ligin ilk haftalarında forma giyemeyen ve Gaziantepspor ile 11 Eylül'de yapılan erteleme maçında sonradan oyuna girerek, siftah yapan Tuncay, Fenerbahçe'de ve Ümit Milli Takım'da sergilediği performansla herkesin dikkatini çekti.
'www.fenerbahçeninsesi.com' internet sitesinde süren 'İlk devre en başarılı kim?' anketine katılan taraftarların yüzde 50'si değerlendirmede Tuncay'ı 'en başarılı futbolcu' seçti.
Flaş transfer Arjantinli Ariel Ortega'nın yüzde 7 ile 4. sırada yer aldığı ankette, Ümit Özat yüzde 16 ile ikinci, Johnson yüzde 9 ile üçüncü, Rüştü yüzde 6 ile beşinci, Serhat yüzde 5.5 ile altıncı, Mustafa yüzde 4 ile 7. ve Fatih de yüzde iki ile en başarılı 8. futbolcu oldu. (Spor Servisi)