Tuncay yarın masaya oturuyor

Bu aralar hakkında en çok transfer haberi yapılan Türk futbolcusu Tuncay Şanlı, kulübü Fenerbahçe'yle yarın masaya oturacak.

İSTANBUL - Bu aralar hakkında en çok transfer haberi yapılan Türk futbolcusu Tuncay Şanlı, kulübü Fenerbahçe'yle yarın masaya oturacak. Genç yıldızın menajeri Erdinç Şehit, yaptığı açıklamada, milli takım kafilesiyle Almanya'da bulunan Tuncay'ın yarın İstanbul'a döneceğini hatırlatarak, "Avrupa'da birçok kulüpten transfer teklifi var. Tuncay, çarşamba günü Türkiye'ye dönünce karar vereceğiz" dedi.
Şehit, Tuncay'a şu ana kadar altı Avrupa takımından resmi transfer teklifi geldiğini bildirerek, "İngiltere'den Birmingham, Manchester City, İspanya'dan Villarreal, Almanya'dan Hertha Berlin, Hollanda'dan AZ Alkmaar ve Yunanistan'tan Olimpiakos takımlarından resmi teklif var. İtalya'nın Milan takımından ise şahıslar aracılığıyla teklif geldi" diye konuştu. Bu arada Olympiakos, cevap alamadığı Tuncay'la artık ilgilenmediğini açıkladı.
Fazıl Say konseri ertelendi
Fenerbahçe'nin 100. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, ünlü piyanist Fazıl Say'ın dün akşam Ankara'da vereceği '100. Yıl Senfonisi' konseri, Tunceli Kocatepe Jandarma Karakolu'na düzenlenen saldırı nedeniyle 2 Temmuz Pazartesi gününe ertelendi. Davetiyeler ve biletler, daha sonra gerçekleştirecek konserde geçerli olacak. (Spor Servisi)