Tuncay'a yeni teklif

Fenerbahçe yönetimi, milli takımdaki performansıyla Avrupa kulüplerinin yakın takibe aldığı Tuncay Şanlı'ya yeni bir teklif götürmeye hazırlanıyor.

İSTANBUL - Fenerbahçe yönetimi, milli takımdaki performansıyla Avrupa kulüplerinin yakın takibe aldığı Tuncay Şanlı'ya yeni bir teklif götürmeye hazırlanıyor. Başkan Aziz Yıldırım, genç oyuncuyla Galatasaray derbisi sonrası masaya oturacak. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Tuncay'a iyi bir ücret teklif edilmesi bekleniyor. Öte yandan Barcelona genç oyuncuyu Galatasaray maçında bir kez daha izleyecek. Sezon başında Rüştü'yü renklerine bağlayan Katalan ekibinin Tuncay'la ciddi şekilde ilgilendiği açıklandı.
Tuncay'ın menajeri ise henüz Avrupa'dan herhangi bir teklif olmadığını ancak bazı kulüplerin bu oyuncuyu izlediklerini vurgulayarak, "Tuncay öncelikle başkan Yıldırım'la masaya oturacak. Zaten bir süre daha Fenerbahçe'de oynamak istiyor. Eğer anlaşma sağlanamazsa büyük ölçüde Avrupa'da bir kulüpte forma giyecek" ifadesini kullandı. (Spor Servisi)