Türk Telekom dörtlü final aşkına

Türk basketbolunun yanı sıra Avrupa arenasında da sürpriz bir çıkış yapan ve FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda çeyrek finale yükselelen Türk Telekomspor, bugün Atatürk Spor Salonu'nda...

ANKARA - Türk basketbolunun yanı sıra Avrupa arenasında da sürpriz bir çıkış yapan ve FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda çeyrek finale yükselelen Türk Telekomspor, bugün Atatürk Spor Salonu'nda İtalyan basketbolunun önde gelen kulüplerinden Virtus Bologna'yı konuk ediyor. Saat 19.15'te başlayacak olan mücadele CNN Turk'ten naklen yayımlanacak. Üç maç üzerinden oynanan çeyrek final serisinde iki maç kazanan ekip dörtlü finale yükselecek. Başkent ekibi bugünkü maçı kazanır, perşembe günü İtalya'da da galip gelirse tur vizesi alacak. Aksi takdirde dörtlü finale yükselen takımı 13 Mart'ta Ankara'da oynanacak maç belirleyecek.
Türk Telekomspor Antrenörü Ercüment Sunter, sporcularına bu maç öncesinde de çok güvendiğini söyledi. Sunter, çok zorlu bir rakiple mücadele edeceklerinin altını çizerek, "Bologna şu ana kadar oynadığımız en güçlü takım olacak" diye konuştu. (Spor Servisi)