'Türkiye bizi hiç şaşırtmadı'

'Türkiye bizi hiç şaşırtmadı'
'Türkiye bizi hiç şaşırtmadı'
İzlanda Milli Takımı'nda Lars Lagerback ile teknik direktörlük görevini yürüten Heimir Hallgrimsson, Türkiye galibiyeti sonrası, "Absürd bir şekilde kolay maç oldu. Bizi hiç şaşırtmadılar. B planları yoktu" dedi

Heimir Hallgrimsson, taraftarları önünde Türkiye 'yi 3-0 gibi farklı bir skorla yendikleri maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in sözlerine tepki yağdı!


Türkiye'nin geçen hafta Danimarka ile oynadığı maçı analiz etmelerinin galibiyette büyük rol oynadığını kaydeden Hallgrimsson, "Bizim için kusursuz bir maç oldu. Bizi şaşırtmadılar. Danimarka'ya karşı da 3-4-3 sistemi ile oynadılar ve onların bu sistemi 2 yıldır kullandıklarını fark ettik. Oyunu analiz ettik ve ne ile karşılaşacağımızı anladık. Türk oyuncuların rahatlığının ötesinde kendi oyumcularımın çok iyi oynamasından memnun kaldım" dedi.

“ABSÜRD BİR ŞEKİLDE KOLAY BİR MAÇ OLDU”

İzlanda'nın, Türkiye gibi güçlü bir takım karşısında ortaya koyduğu oyunun alkışlanması gerektiğini kaydeden İzlanda'nın hocası, "Hücumda neredeyse hep 5 adamla kaldılar ve çok az tehlike yarattılar. Biz ise çok şans bulduk. İzlanda gibi bir takımın böylesine güçlü bir ülke karşısında bu kadar şans bulması çok nadir görülebilir. Oyuna başlama alışkınlıklarını kırdık ve bir B planlarının olmadığı görüldü. Bizim için absürd bir şekilde kolay maç oldu bizim için. İlk etaptaki düşüncelerimizi değiştirmek zorunda kalmadık" ifadelerini kullandı.

Hasan Şaş skoru önceden bildi!