'Türkiye bizi konuşacak'

'Türkiye bizi konuşacak'
'Türkiye bizi konuşacak'
Balıkesirspor'da gol kralı Muhammet Reis'in Ankaraspor'a gitmesi taraftarların keyfini kaçırırken, Başkan Tuna Aktürk'ten camiaya moral veren açıklamalar geldi.

Manisaspor'dan Volkan Babacan, Eray Ataseven, Murat Gürbüzerol, Bülent Cevahir'i transfer ettiklerini belirten Tuna Aktürk, "Şampiyon kadromuzdan sadece Muhammet gitti. Taraftarlarımız karamsarlığa kapılmasın. 10 gün sonra tüm Türkiye Balıkesir'i konuşacak. Taraftarlarımıza iyi futbolcu izletme sözü veriyorum" dedi.

Manisaspor'dan bonservisini aldıkları kaleci Volkan'la görüştüğünü ve bugün yeniden bir araya geleceğini vurgulayan Başkan Aktürk ,"Daha önce söylediğim gibi Volkan'da sorun yok" şeklinde konuştu.

Muhammet Reis ile ilgili yorum yapmaktan kaçınan Aktürk, "Muhammet bizim önerdiğimiz paranın çok az üstünde bir rakama PTT 1. Lig'i seçti" demekle yetindi.

Rıza'nın da Ankaraspor'la görüştüğü iddialarına açıklık getiren Tuna Aktürk, "Rıza'nın 2015'e kadar sözleşmesi var. Ankaraspor çok isterse, gelirler görüşürüz" dedi.

KULÜP MÜDÜRÜ AKKAYA BIRAKTI

Balıkesirspor Kulüp Müdürü Yılmaz Akkaya, görevinden ayrıldı. Yönetimden bu konuda açıklama gelmezken, sosyal medyadaki hesabından veda mesajı yayınlayan Akkaya, "Bugün itibariyle onurlu ve şerefli Balıkesirspor genel müdürlüğü görevinden ayrılıyorum. Balıkesirsporumuz gelecekte nice başarılara imza atacaktır" ifadelerini kullandı.

Akkaya'nın istifasının ardından kulüp müdürlüğüne eski Fırıntaş Genel Müdürü Uğur Erol'un getirileceği iddia edildi. Coşkun YAMAN (DHA)