Türkiye - Kazakistan maçı ne zaman, nerede, saat kaçta, hangi kanalda, bilet fiyatları

Türkiye - Kazakistan maçı ne zaman, nerede, saat kaçta, hangi kanalda, bilet fiyatları
Türkiye - Kazakistan maçı ne zaman, nerede, saat kaçta, hangi kanalda, bilet fiyatları
Türkiye, Euro 2016 eleme grubu maçında Kazakistan ile karşı karşıya gelecek. Türkiye - Kazakistan maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda, bilet fiyatları ne kadar? Eleme maçı hakkındaki tüm bilgileri ayrıntı olarak haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye , 16 Kasım Pazar günü Euro 2016 eleme grubu maçında Kazakistan ile karşı karşıya gelecek. Brezilya ile Kadıköy'de yaptığı hazırlık maçında 4-0 yenilen Türkiye, bu maçı kazanıp gruptaki iddiasını devam ettirmek istiyor. İşte maç hakkında ayrıntılı bilgiler:

Ne zaman ? 16 Kasım Pazar günü

Saat kaçta? 21.45’te

Nerede? Türk Telekom Arena'da

Hangi kanalda? Show TV

Bilet fiyatları ne kadar? 15, 25 ve 50 lira

Biletleri nasıl alabiliriz? Futbolseverlerin Türkiye-Kazakistan karşılaşması için bilet.tff.org adresinden biletlerini alırken TC kimlik numaralarını da vermeleri gerekiyor ve bir kişinin en fazla 4 bilet alma hakkı bulunuyor. Ayrıca; satın alınan biletler Sürat Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak futbolseverlerin adreslerine gönderilecek veya bilet gişelerinden bastırılabilecek.

BREZİLYA, TÜRKİYE MAÇI SONRASI SEKS PARTİSİ YAPTI - TIKLAYIN

Türkiye, Euro 2016 A grubunda 1 puanla son sırada. Kazakistan da 1 puanı var ve Türkiye’nin üzerinde 5’nci sırada yer alıyor.

Grubun diğer karşılaşmalarında Hollanda – Letonya ve Çek Cumhuriyeti – İzlanda maçları oynanacak.

Şu an İzlanda, 9 puanla lider durumda. İkinci Çek Cumhuriyeti’nin de 9 puanı bulunuyor.

Hollanda 3 puanla 3’üncü sırada. Letonya da 2 puanla 4’üncü sırada yer alıyor.

FATİH TERİM: “KENDİMİZE FUTBOL KÜLTÜRÜ KOYMAMIZ LAZIM”

Türkiye Teknik Direktörü Fatih Terim, Brezilya yenilgisi sonrası "Brezilya iyi ki buraya geldi. İyi ki bu maçı almışız. Büyük cesaretle ve futbolun güzelliklerini hep beraber tadarak bir gece geçirdik. Sonuçtan dolayı çok üzgünüz. Ama benim çocuklarım dayak yemekten bıktı arkadaş. Zaten ben ölmüşüm. Top ayağımızdayken 'oley' çekiliyor. Brezilya kendi evinde 7 tane yedi. Biz de oradaydık. Sadece fiziğimizi, tekniğimizi, taktiğimizi, altyapımızı değiştirmek yetmiyor. Kendimize bir de futbol kültürü koymamız gerekiyor. Döverek değil, severek. Bana göre bugün esas alınması gereken budur. Yoksa bu turnuva olmaz, başka turnuva olur. Ben olmam, başkası olur. Gol yiyoruz, oyuna devam etmemiz lazım, belki öne geçeceğiz, ama tüm moralimiz bozuluyor. Çünkü aleyhimize olan etkenler devam ediyor. Rakip hem yetenekli hem güçlü hem de daha çok koşuyor. Biz ise daha az koşup, daha çok beklenti içine giriyoruz" diye konuştu.