Türkiye Kupası 2. tur eşleşmeleri

Türkiye Kupası 2. tur eşleşmeleri
Türkiye Kupası 2. tur eşleşmeleri
Futbolda Türkiye Kupası 2. tur kuraları, Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu'nda çekildi.

İSTANBUL - Kura çekimine, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Korşar'ın yanı sıra 2. turda mücadele edecek 98 kulübün temsilcisi katıldı.

İlk turu geçen 35, Spor Toto 2. Lig'den 37, PTT 1. Lig'den 18 ve Spor Toto Süper Lig'den 8 takımın katıldığı kura çekimi sonunda eşleşmeler şöyle oluştu:
Yeni Malatyaspor-Eyüpspor
Yeni Diyarbakır-Samsunspor
Hatayspor-Gaziosmanpaşa
Konya Anadolu Selçukspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Antalyaspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor
Keçiörengücü-Boluspor
Bucaspor-Batman Petrolspor,
Çankırıspor-Nazilli Belediyespor
Mersin İdman Yurdu-Kemer Tekirovapor
Ümraniyespor-Pazarspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor
Çorum Belediyespor-Manisaspor
Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor
Sarıyer-Turgutluspor
Kayserispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor
Sakaryaspor-Giresunspor
Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Bayrampaşaspor-Adanaspor
Karşıyaka-Altay
Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor
Hacettepespor-Torku Konyaspor
Elazığspor-Ayvalık Gücü Belediyespor
Körfez İskenspor-Albimo Alanyaspor
Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor
Fatih Karagümrükspor-Bandırmaspor
Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor
Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Denizlispor
Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor
Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor
Ofspor- Tire 1922 Spor
Erzin Belediyespor-Gaziantepspor
İnegölspor-Niğde Belediyespor
Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor
Osmanlıspor-Kırıkhanspor
Tuzlaspor-Kartalspor
Göztepe-Bursa Nilüferspor
Cizrespor-Aydınspor 1923
Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Balıkesirspor
Fethiyespor-Derincespor
Gölbaşıspor-Kırklarelispor
İstanbul Başakşehir-Tokatspor
Tarsus İdman Yurdu-Eskişehirspor
MKE Ankaragücü-Gölcükspor
Tekirdağspor-Çaykur Rizespor
BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor
Yeşil Bursa-1461 Trabzon
Altınordu-Menemen Belediyespor (AA)