Türkiye Kupası'nda 1. tur heyecanı

Türkiye Kupası'nda 1. tur heyecanı
Türkiye Kupası'nda 1. tur heyecanı
Futbolda Türkiye Kupası 1. tur maçları yarın yapılacak.

İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, kazanan takımların 2. tura yükseleceği 34 maçın programı şöyle:

14.30 Serhat Ardahanspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Halil Efendi Sentetik Çim Saha)
14.30 Tatvan Gençlerbirliği-Yeni Diyarbakır (Tatvan İlçe)
14.30 Arhavispor-Bayburt Grup Özel İdare (Arhavi İlçe)
14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Van Atatürk )
15.00 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)
15.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)
15.00 Erzin Belediyespor-Osmaniyespor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)
15.00 Payas Belediyespor 1975-Kırıkhanspor (Payas İlçe)
15.00 Mardinspor-Cizrespor (21 Kasım)
15.00 Nevşehir Gençlikspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Nevşehir Gazi)
15.00 Niğde Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Niğde 5 Şubat)
15.00 Sinopspor-Çankırıspor (Sinop Dokuzoğlu)
15.00 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Arsin İlçe)
15.00 Sorgun Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Yozgat Bozok)
15.30 Halide Edip Adıvarspor-Gaziosmanpaşa (Vefa)
15.30 İstanbul Güngörenspor-Çatalcaspor (Mimar Yahya Baş)
15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beyköy Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği (Tuzla Belediye)
15.30 Sandıklıspor-Kızılcabölükspor (Sandıklı İlçe)
15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor (Sakarya Atatürk)
15.30 68 Yeni Aksarayspor-Karaman Belediyespor (Dağılgan Spor Kompleksi)
15.30 Derincespor-Beylerbeyi (Kocaeli Alpaslan Türkeş)
15.30 Ankara Demirspor-Adliyespor (Cebeci İnönü)
15.30 TUTAP Şekerspor-Çorum Belediyespor (Polatlı İlçe)
15.30 Gölcükspor-Maltepespor (Gölcük Şehir)
15.30 Manavgatspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Evrenseki Manavgat)
15.30 Kemer Tekirovaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Dr. Fehmi Öncel)
15.30 Tire 1922-Bergama Belediyespor (Tire 4 Eylül)
15.30 Bartınspor-Zonguldak Kömürspor (Bartın Atatürk)
15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Çine Madranspor (Ulucak)
15.30 Orhangazispor-Yeşil Bursa (Orhangazi İlçe)
15.30 Dardanelspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Çan İbrahim Bodur)
15.30 Eyüpspor-Silivrispor (Eyüp)
15.30 İstanbulspor-Tekirdağspor (Bahçelievler İl Özel İdare) (AA)