Türkiye Kupası'nda 2. tur hakemleri

Türkiye Kupası'nda 2. tur hakemleri
Türkiye Kupası'nda 2. tur hakemleri
Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakalarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre, yarın, 24 ve 25 Eylül 'de oynanacak müsabakaları yönetecek hakemler şunlar:

Yarın
14.30 Tekirdağ spor -Çaykur Rizespor: Ömer Faruk Ocak
14.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Denizlispor: Sefa Demir
15.00 Çorum Belediyespor-Manisaspor: Adem Elgörmüş
15.00 Bayrampaşa-Adanaspor: Bora Budak
16.00 Yeni Diyarbakır-Samsunspor: Caner Ak
18.00 Bucaspor-Batman Petrolspor: Deniz Kükrek
18.00 Kayserispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Erdoğan Özkaya
18.00 Osmanlıspor-Kırıkhanspor: Tolga Kadaz
18.00 Konya Anadolu Selçukspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Halil Sayın
19.00 Göztepe-Bursa Nilüferspor: Emre Kosif
20.30 Tarsus İdmanyurdu-Eskişehirspor: Emre Altun

24 Eylül Çarşamba
13.00 Hacettepe-Torku Konyaspor: Ercan Hellaç
13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923: Niyazi İzgören
14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor: Salih Salar
14.30 Ofspor-Tire 1922: Osman Ender Bulut
14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor: Erdem İren
14.30 FBM Makina Balçova Yaşam-Balıkesirspor: Erbay Aldemir
15.00 Körfez İskenderunspor-Albimo Alanyaspor: Adem Sarıtaş
15.00 Sakaryaspor-Giresunspor: Murat Orhan
15.00 Hatayspor-Gaziosmanpaşa: Hüdaverdi Savcı
15.00 Sarıyer-Turgutluspor: Serdar Sözlevi
15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hüseyin Altıntaş
15.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor: Oktay Taş
15.00 İnegölspor-Niğde Belediyespor: Adnan Güngördü
15.00 Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908: Sertan Bakan
15.00 Keçiörengücü-Boluspor: Bülent Çenet
15.00 Tuzlaspor-Kartalspor: Sertaç Şaroğlu
15.00 Yeşil Bursa-1461 Trabzon: Ahmet Eşref Sarı
15.00 Gölbaşıspor-Kırklarelispor: H. Hüseyin Yıldırım
15.00 BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor: Mehmet Güngör
15.00 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor: Bilal Emektar
15.00 Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor: Veli Karakaya
15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor: Gökhan Esen
15.00 Ümraniyespor-Pazarspor: Bilal Köseoğlu
16.00 Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor: Onur Salık
17.00 Yeni Malatyaspor-Eyüpspor: Mehmet Emre Atasoy
18.00 Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Serhad Ürkmez
18.00 Mersin İdmanyurdu-Kemer Tekirovaspor: Mustafa Kürşad Filiz
18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor: Ali Şükrü Beldüz
18.00 Adana Demirspor- İstanbul Güngörenspor: Hüseyin Çiftsüren
19.00 Altınordu-Menemen Belediyespor: Hasan Avcı
19.00 Fethiyespor-Derincespor: Cihan Burgan
19.00 MKE Ankaragücü-Gölcükspor: Ozan Soykan
20.30 Karşıyaka-Altay: Ümit Öztürk

25 Eylül Perşembe
14.30 Erzin Belediyespor-Gaziantepspor: Hakan Akmısır
16.00 Elazığspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Volkan Şeker
16.00 Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor: Hasbi Dede
18.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Levent Balcı
20.30 İstanbul Başakşehir-Tokatspor: Ali Zağlı (AA)