"Türkiye'de taraftarlar sıyırmış"

"Türkiye'de taraftarlar sıyırmış"
"Türkiye'de taraftarlar sıyırmış"
Beşiktaş'tan Hull City'ye transfer olan Allan McGregor, kısa süreli Türkiye deneyimini anlattı.

Beşiktaş 'ın eski kalecisi Allan McGregor, "Aslında Galatasaray ile oynanan ilk maçta sakattım. Ligin açılış maçıydı. Stadyum kıyım yeri gibiydi ve görüş açısı neredeyse yoktu. Bizim taraftarlarımız otobüse saldırmışlardı. Otobüs durmak zorunda kaldı ve bu çok kötü oldu. Yangın çıkışı dışarıdan kırılmıştı ve gidiş yoktu. Bunu yapan kendi taraftarlarımızdı. Türkiye 'de taraftarlar gerçekten sıyırmış" ifadelerini kullandı.

Bilic'e Tromsö raporu


Fotospor'un haberine göre; İnönü Stadı'nda oynanan son maç olan Gençlerbirliği karşılaşması öncesi polisler ile taraftarlar arasında yaşanan gerilimden bahseden İskoç eldiven, "Beşiktaş, eski stadındaki son maçta Gençlerbirliği'ne karşı oynuyordu. Maçtan önce uzun bir süre stada gidemedik çünkü polis, taraftarlara biber gazı kullanmıştı. Gerçekten çılgınca bir ortamdı ancak ben bu atmosferi harika bulmuştum." dedi.

McGregor, "Şahsen Rangers forması ile Celtic'e karşı oynadığım zamandan daha iyi hissettim. Çok fazla taraftar vardı. Bazen kendi sesinizi bile duyamazdınız. Türkiye'de çok güzel bir yıl geçirdim" diyerek sözlerini tamamladı.

Denizli: Fatih Terim ile...

Beşiktaş-Trabzon biletleri satışta