'Türkiye'nin Barcelona'sı Galatasaray'

'Türkiye'nin Barcelona'sı Galatasaray'
'Türkiye'nin Barcelona'sı Galatasaray'
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, üst üste yıldız transferler yapan ezeli rakip Fenerbahçe'ye göndermede bulundu.

Mali şartlar nedeniyle Fenerbahçe 'nin yaptığı flaş transferlere cevap vermekte zorlanan ve tepki çeken Dursun Özbek, bu tartışmayı ilginç bir noktaya taşıdı.

Galatasaray'da Sneijder krizi!

Sarı-kırmızılı kulübün bir numarası, "Barcelona gibi oldular" diyen bir arkadaşına karşı çıkarak, Fenerbahçe'nin ancak Real Madrid olabileceğini savundu.

Dursun Özbek'in, "Real Madrid gibi bir araba para döküp dünya yıldızlarını alırlar ama şampiyonluğu ve kupaları Barcelona alır. Aynen Türkiye 'de olduğu gibi. para harcar, Galatasaray şampiyon olur. Türkiye'nin Barcelona'sı Galatasaray" ifadelerini kullandığı belirtildi.

'Oğlum Fenerbahçe'ye gitsin istemem'


  http://www.radikal.com.tr/139834413983441

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ben bir galatasaraylıyım - user402342

  yahu ben bır galatasaraylı olarak şu bizim başkanın saçmalamasından bıktım .. Yahuu adamlar transfer yapmış niye ezik ezik açıklamalar yapıyosunki ne gerek var biz galatasaraydan memnunuz öyle bir sürü trabsfer yapılmasınıda istemiyoruz mesela ben İbrahim oviçi istemem eger yeteneklıyce niyassemıdır nedır o gelsin daha iyi aç olsun adamlar açç genç adamlar bu konuda hamza hocaya guvenıyorum olmayalım bı sene sampıyon ne olur ...