Twitter'da 'Cincon' krizi!

Twitter'da 'Cincon' krizi!
Twitter'da 'Cincon' krizi!
Hakem Halis Özkahya'nın damgasını vurduğu Galatasaray-Sivasspor maçı ile ilgili tartışmalar sosyal medyaya taşındı.

Radikal.com.tr - Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Sivasspor, sahasında Galatasaray 'a 2-1 mağlup oldu. Karşılaşmada 4 kez kırmızı kartına başvuran ve iki penaltı düdüğü çalan Halis Özkahya, Sivassporlular tarafından hedef tahtasına kondu.

Galatasaray'da skandal! Açık tehdit


'CİNCON ERKEKSEN...'

Karşılaşmadan bir gün sonra kırmızı-beyazlıların resmi twitter hesabından atılan bir mesaj görenleri hayrete düşürdü. 'Cincon #erkeksen Halis Özkahya olmadan @Sivasspor Kulübü'nü yen' tweeti, Galatasaray taraftarlarının tepkisini çekti.

GALATASARAY'DAN ÖZÜR

Şoke eden tweetten kısa süre sonra resmi hesaptan, "Resmi site sorumlumuz kişisel hesabından yazılması gereken Twiti yanlışlıkla resmi hesabımızdan yazmıştır Yazılan twit kulübümüzü bağlamaz" şeklinde bir düzeltme yayımlandı. Twitter sorumlusu Erhan Erdoğan ise iki camiadan da özür diledi.

Carlos'tan Özkahya yorumu


"YANLIŞLIKLA ATTIM"

Erhan Erdoğan, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Kendi kişisel hesabımdan yazmam gereken tweeti yanlışlıkla Sivasspor resmi twitter hesabından yazdım. Mesaj kesinlikle Sivasspor'u bağlamaz. Resmi hesaptan yazılan mesaj kulübün değil benim düşüncemdir. Camiamdan ve Galatasaray taraftarlarından özür dilerim" ifadelerini kullandı.

'Demek ki başka bir maç izledik'