Üç büyükte 25 isim imza bekliyor

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'da sezon sonunda toplam 25 futbolcunun sözleşmesi sona erecek. Lig lideri Fenerbahçe 11 futbolcuyla başı çekerken, Galatasaray'da dokuz, Beşiktaş'ta ise beş futbolcunun sözleşmeleri 2006-07 sezonunun sonunda bitecek.

İSTANBUL - Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'da sezon sonunda toplam 25 futbolcunun sözleşmesi sona erecek. Lig lideri Fenerbahçe 11 futbolcuyla başı çekerken, Galatasaray'da dokuz, Beşiktaş'ta ise beş futbolcunun sözleşmeleri 2006-07 sezonunun sonunda bitecek. Fenerbahçe, aralarında Alex, Tuncay, Volkan gibi as oyuncularının bulunduğu 11 futbolcuyla yeniden masaya oturacak. Sarı-Lacivertlilerde sezon sonunda sözleşmesi bitecek 11 futbolcu şöyle: Alex, Tuncay, Rüştü, Ümit, Mehmet Yozgatlı, Deniz, Luciano, Volkan, Serkan, Recep ve Gürhan.
Galatasaray'da ise aralarında Song, Necati ve İnamoto'nun da bulunduğu dokuz futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Sarı-Kırmızılılarda sözleşmeleri bitecek futbolcular şunlar: Ergün, Emre, Song, Necati, Tolga, İnamoto, Fevzi, Aykut ve Mehmet Güven. Beşiktaş'ta ise bu durumda beş futbolcu var. Siyah-Beyazlı kulüple sözleşmesinin uzatılmasını bekleyen isimler İbrahim Üzülmez, Murat, Ali Tandoğan, Ali Güneş ve Mehmet Sedef. (Spor Servisi)