Üç odadan biri doldu!

Teknik direktör Fatih Terim, Marbella kampının ilk gününde adeta futbolcuların pestillerini çıkardı.

  • Teknik direktör Fatih Terim, Marbella kampının ilk gününde adeta futbolcuların pestillerini çıkardı. İmparator, 10 Ocak'ta Bayern Münih ile bir maç yapmak için girişimlerin sürdüğünü söyledi. Aynı tesislerde Bayern Münih, Parma ve Dortmund çalışmalarını sürdüyor.
  • Parma takımı teknik heyeti, Terim'le kısa bir görüşme yaparken, Galatasaray'ın eski kalecisi Taffarel, takım arkadaşlarıyla hasret giderdi. Brezilyalı tecrübeli eldiven, kaleci antrenörü Eser Özaltındere'ye, "Hocam çok kilo almışsın" diye takıldı. Taffarel, Galatasaray'da güzel günler geçirdiğini ve eski takım arkadaşları ile İstanbul'u özlediğini söyledi.
  • Bayern Münih'in basın sözcüsü Markus Hörwick, Hasan Şaş'ı çok beğendiklerini ancak o bölgede Ze Reborto'nun bulunması nedeniyle kendisiyle şimdilik ilgilenmediklerini söyledi.
  • Takımın kaldığı otelde yeni transferler için üç oda ayrılması dikkat çekti. Bu odalardan birine Simplicio'nun gelmesi kesinlik kazanırken, diğer isimler merak konusu oldu. Babası Almanya'da vefat eden Ümit Karan ise kampa bugün dahil olacak. Bu arada kafile için, İstanbul'dan 10 gün yetecek kadar beyaz peynir getirildi.