UEFA'dan Beşiktaş'a müjde

UEFA'dan Beşiktaş'a müjde
UEFA'dan Beşiktaş'a müjde
Finansal Fair Play ve denk bütçe kriterleri kapsamında Beşiktaş'ı denetleyen UEFA heyeti, olumlu izlenimlerle İstanbul'dan ayrıldı. Vodafone Arena'ya hayran kalan UEFA yetkililer, mali konularda da ciddi bir uyarıda bulunmadı.

Siyah-beyazlı kulübün ilk olarak gelir-gider hesaplarını masaya yatıran UEFA yetkilileri, ardından yapımına devam edilen Vodafone Arena’yı gezmişti. UEFA temsilcileri dün son olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) geçerek çalışmalarını tamamladı. TFF’de Beşiktaş Kulübü ile ilgili tüm bilgileri inceleyen heyetin, hazırlayacağı raporun bir ay sonra açıklanması bekleniyor.  

Çaykur Rizespor 0 - 0 Beşiktaş


RAHAT NEFES ALDILAR

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Vodafone Arena’ya hayran kaldıklarını daha önce siyah-beyazlı yönetime ileten UEFA heyetinin, mali konularda da kulübe ciddi bir uyarıda bulunmadığı ifade edildi. UEFA yetkililerinin mali konulardaki olumlu düşünceleri Beşiktaş Yönetimi’ne rahat bir nefes aldırdı.

Siyah-beyazlıların, İstanbul ’a teftiş için gelen UEFA temsilcilerine, “Mali açıdan durumumuz kritik olsaydı devre arasında üç tane transfer yapmazdık” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Beşiktaş'ta Opare ve Miloseviç sakatlandı